Sold out
Nn. 07

Blake 8240

€321,95 EUR €424,95 EUR 24%
Color: Navy Blue
Blake 8240 - Navy Blue-Outerwear-Nn. 07-Butler Loftet
Nn. 07s Blake 8240 - Dark Army. Køb overtøj her.
Blake 8240 - Army-Outerwear-Nn. 07-Butler Loftet
Blake 8240 - Demitasse-Outerwear-Nn. 07-Butler Loftet
Nn. 07s Blake 8240 - Black. Køb overtøj her.
Nn. 07s Blake 8240 - Khaki Grey. Køb overtøj her.
Nn. 07s Blake 8240 - Navy Blue. Køb overtøj her.
Nn. 07s Blake 8240 - Navy Blue. Køb overtøj her.
Nn. 07s Blake 8240 - Khaki Grey. Køb overtøj her.
Nn. 07s Blake 8240 - Concrete. Køb overtøj her.
Size: S

Payment options

  • Maestro
  • Mastercard
  • PayPal
  • Visa
  • Description
    • Vind- og vandafvisende materiale
    • Aftagelig vest med PrimaLoft isolering
    • Åndbar kvalitet med tapede sømme

    Denne frakke kombinerer funktionalitet med et stilrent design. Den aftagelige vest og det åndbare materiale af genanvendt polyester sikrer komfort og alsidighed, mens den regulære pasform giver et klassisk udtryk.

    Shipping & Delivery
    • 2-4 days delivery
    • Free shipping on all orders over 100 EUR
    • 30 days return

    Learn more about shipping and delivery

    Customer Service

    If you have any questions about the product's material, fit or anything else, you are welcome to contact our customer service at:

    support@butler-loftet.com

    +45 96 31 50 50 (open 12-3pm every weekday)

    YOU MIGHT ALSO LIKE